ZAPLANUJ ZWIEDZANIE FORTU PRUSY

 

Poznaj Fort Prusy z Przewodnikiem – Twoim Kluczem do Niezapomnianej Podróży Historycznej!

 

Marzysz o pełnym fascynacji zwiedzaniu Fortu Prusy? Weź udział w wyjątkowym doświadczeniu z naszym doświadczonym przewodnikiem, który ożywi historię i wprowadzi Cię w niezwykły świat tego monumentalnego zabytku.

Zapewnij sobie pełne, edukacyjne i niezapomniane doświadczenie zwiedzania Fortu Prusy, korzystając z usługi przewodnika. Dołącz do naszej wycieczki już dziś i przekrocz granice czasu, odkrywając fascynujące historie tego wyjątkowego miejsca!

PLAN ZWIEDZANIA:

20zł /osoba
  • Zwiedzanie z przewodnikiem
  • Wykład na temat Twierdzy i jej historii (dostosowany do wieku) –
  • Wizyta w muzeum militariów
  • Wejście do podziemi Fortu Prusy

Rozpocznij swoją podróż z zwiedzaniem z przewodnikiem, który ożywi historię fortu, opowiadając fascynujące anegdoty i ciekawostki. Poznaj tajemnice i historię Twierdzy Nysa, dostosowane do Twojego wieku, podczas naszego specjalnego wykładu.

Następnie, odwiedź nasze muzeum militariów, gdzie zobaczysz autentyczne artefakty z różnych epok. Każdy przedmiot ma swoją historię do opowiedzenia, a Ty masz okazję ją usłyszeć.

Na koniec, przygotuj się na emocjonującą przygodę, gdy wejdziesz do podziemi Fortu Prusy. Odkryj tajemnicze korytarze i sale, które kryją w sobie wiele tajemnic.