Dni Twierdzy Nysa – Wydarzenie 2024 Roku!

Czy jesteś gotowy na niezapomniane doświadczenie? Dni Twierdzy Nysa to wydarzenie, które musisz odwiedzić! Odbędzie się ono w Nysie 27 lipca 2024 r. i zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń tego lata.

Historia spotyka zabawę

Dni Twierdzy Nysa to nie tylko okazja do poznania historii i kultury naszego regionu, ale także doskonała zabawa dla całej rodziny. W programie znajdą się liczne atrakcje, które zadowolą zarówno miłośników historii, jak i tych, którzy szukają dobrej zabawy.

Piknik Forteczny na Forcie Prusy

Tego dnia o godzinie 12:00 rozpocznie się Piknik Forteczny na Forcie Prusy. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, cieszyć się piknikiem w otoczeniu zabytkowych murów fortecy i podziwiać piękno naszego regionu.

Dołącz do nas!

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Nysy, czy przyjeżdżasz z daleka, Dni Twierdzy Nysa to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Bądź na bieżąco

Zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej i śledzenia nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Dni Twierdzy Nysa. Do zobaczenia w Nysie!