Sabat Czarownic na Forcie Prusy: Noc pełna magii i czarów!

W ostatnią noc kwietnia, Fort Prusy w Nysie zamienił się w zaczarowane królestwo czarownic. Impreza niczym wyjęta z baśni oczarowała wszystkich miłośników mrocznych klimatów, dobrej zabawy i oczywiście czarów!

Już od godziny 19:00 na uczestników wydarzenia czekała moc atrakcji. Konkursy na najlepsze przebranie i wbijanie gwoździ rozbawiły publiczność do łez.

Dodatkowe atrakcje sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie. Strefa z fotobudką pozwalała na zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć z magicznymi rekwizytami. Na stoisku z rękodziełem czarownic można było znaleźć biżuterię, amulety i magiczne zioła. Pokazy fireshow rozświetliły noc blaskiem ognia, a wróżby Tarota dały możliwość poznania swojej przyszłości.

Miłośnicy historii mogli wziąć udział w zwiedzaniu podziemi Fortu Prusy z przewodnikiem. Nocna wędrówka po mrocznych zakamarkach twierdzy z pewnością dostarczyła wielu wrażeń.

Kulminacją wieczoru był pokaz tańca ognia, który zapierał dech w piersiach. Czarownice i czarnoksiężnicy bawili się do białego rana, a magiczna atmosfera unosiła się nad Fortem Prusy jeszcze długo po zakończeniu imprezy.

Sabat Czarownic to wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. To nie tylko impreza, ale niezwykła podróż do świata magii i czarów.

Organizatorzy już zapowiadają kolejną edycję imprezy w przyszłym roku.

Warto więc śledzić profil Fortu Prusy w mediach społecznościowych, aby nie przegapić kolejnej okazji do zabawy w magicznym gronie!

Zapraszamy!