Niezapomniane dwa dni pełne muzyki, zabawy i integracji!

16-17 maja 2024 roku

Nysa ponownie rozbrzmiewała muzyką i śmiechem studentów! W tym roku Juwenalia odbyły się w wyjątkowej scenerii – na Forcie Prusy, oferując dwa dni pełne atrakcji, koncertów gwiazd, gier, zabaw i konkursów. Wydarzenie było całkowicie darmowe i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród studentów, jak i mieszkańców miasta.

Impreza na miarę gwiazd

Juwenalia 2024 na Forcie Prusy to prawdziwa gratka dla miłośników muzyki. Na scenie wystąpiły gwiazdy takie jak Tymek, Hunter, Dopamina, Lewar, DXNNV i Tupolev. Ich energetyczne koncerty porwały tłumy i zapewniły wszystkim niezapomniane wrażenia. Oprócz występów gwiazd, na scenie zaprezentowały się również lokalne zespoły, dając próbkę swojego talentu i zdobywając serca publiczności.

Więcej niż tylko koncerty

Juwenalia to nie tylko koncerty. To również czas na integrację, zabawę i wspólne świętowanie. Na terenie Fortu Prusy przygotowano strefę z licznymi grami i konkursami, w których studenci mogli sprawdzić swoją siłę, zręczność i wiedzę. Nie zabrakło również strefy chillout, gdzie można było odpocząć od tańca i zrelaksować się w gronie znajomych.

Dodatkowe atrakcje

Dla studentów przygotowano również strefę gastronomiczną z szeroką ofertą jedzenia i picia. Na miejscu można było również kupić pamiątkowe gadżety związane z Juwenaliami i Fortem Prusy.

Nyskie Juwenalia 2024 to impreza, której nie możecie przegapić! To idealna okazja do integracji studentów, poznania nowych ludzi i świetnej zabawy w gronie przyjaciół. Już teraz rezerwujcie termin i szykujcie się na dwa dni pełne muzyki, tańca i niezapomnianych wrażeń!

Podsumowanie:

  • Data: 16-17 maja 2024 roku
  • Miejsce: Fort Prusy, Nysa
  • Gwiazdy: Tymek, Hunter, Dopamina, Lewar, DXNNV, Tupolev
  • Atrakcje: koncerty, gry, konkursy, strefa chillout, strefa gastronomiczna
  • Wstęp: darmowy

Galeria zdjęć z wydarzenia: