Otwarcie Wieży Ciśnień przy Forcie Prusy

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – otwarcie Wieży Ciśnień przy Forcie Prusy! To niezwykła okazja, aby odkryć historię i piękno tego zabytkowego miejsca. Wieża, która przez lata stanowiła kluczowy element fortyfikacji, zostanie uroczyście otwarta dla zwiedzających, oferując im niesamowity widok na okolicę.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – otwarcie Wieży Ciśnień przy Forcie Prusy! To niezwykła okazja, aby odkryć historię i piękno tego zabytkowego miejsca. Wieża, która przez lata stanowiła kluczowy element fortyfikacji, zostanie uroczyście otwarta dla zwiedzających, oferując im niesamowity widok na okolicę.

Wieża Ciśnień na Forcie Prusy

Impreza z okazji Dnia Dziecka

Fort Prusy będzie miejscem wyjątkowej zabawy z okazji Dnia Dziecka. Dzieci i rodzice będą mogli cieszyć się mnóstwem atrakcji przygotowanych specjalnie na tę uroczystość. Radosna atmosfera, kolorowe dekoracje i mnóstwo uśmiechów zagwarantują niezapomniane emocje dla wszystkich gości.

Główną atrakcją będą dmuchane zamki, na których dzieci będą mogły wyszaleć się do woli. Nie zabraknie też waty cukrowej i wielkich mydlanych baniek, które zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Dodatkową atrakcją będzie wystawa zdjęć kultowych nysek, która pozwoli uczestnikom przenieść się w klimat dawnych czasów.

Oprócz tego organizatorzy przygotowali gry i zabawy sportowe prowadzone przez instruktorów z X-treme Fitness. Będzie to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i wspólnej integracji.

Impreza - dzień dziecka

Dmuchane Zamki

Jedną z głównych atrakcji imprezy z okazji Dnia Dziecka przy Forcie Prusy będą dmuchane zamki. Wielkie, kolorowe i pełne energii, te nadmuchiwane konstrukcje zapewnią dzieciom godziny bezpiecznej zabawy i radości. Dzieci będą mogły wchodzić, skakać i wspinać się po różnych elementach, ciesząc się z możliwości użycia swojej dziecięcej energii. Dmuchane zamki to nieodzowny element każdej imprezy dla dzieci, dlatego też organizatorzy zadbali, aby ten element atrakcji nie zabrakł podczas otwierania Wieży Ciśnień przy Forcie Prusy.

Zamek piracki na wynajem -- FORT PRUSY

Wata cukrowa

Personel obsługujący stoisko z watą pomoże dzieciom w przygotowaniu ich wymarzonej słodkości. Będzie to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół, delektując się pysznymi, rozpływającymi się w ustach kulkami waty cukrowej.

Wata cukrowa - atrakcja Fortu Prusy

Wielkie mydlane bańki

Olbrzymie bańki mydlane

Jedną z największych atrakcji podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka przy Forcie Prusy będzie pokaz olbrzymich baniek mydlanych. Potężne, kolorowe kule będą unosić się leniwie w powietrzu, mienić się wszystkimi barwami tęczy i delikatnie pękać, by zachwycić wszystkich obserwatorów. Ten widok nie tylko zachwyci dzieci, ale również wprowadzi radosny, zabawowy nastrój na całym wydarzeniu.

Zabawa dla całej rodziny

Bańki mydlane to ponadczasowa atrakcja, która bawi zarówno najmłodszych, jak i dorosłych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli spróbować samodzielnie tworzyć ogromne, lśniące bańki, a następnie z radością je pękać. Ten interaktywny element zabawy z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia i stworzy wspaniałe, rodzinne wspomnienia.

Wystawa zdjęć kultowych nysek

Jedną z głównych atrakcji tegorocznego Dnia Dziecka przy Forcie Prusy będzie wyjątkowa wystawa zdjęć przedstawiających kultowe polskie samochody dostawcze – legendarną Nysę. Zwiedzający będą mogli podziwiać piękne, stylowe fotografie tych pojazdów w różnych sceneriach, uchwyconych w nostalgicznym, niemal vintage’owym stylu.

Na wystawie zaprezentowane zostaną unikalne ujęcia przedstawiające Nysy w nieoczywistych, ciekawych kontekstach – na przykład w tłach miejskich pejzaży, wśród zieleni parków lub na tle zabytkowych budowli. Eksponowane fotografie będą podkreślać charakterystyczny, jedyny w swoim rodzaju design tych legendarnych pojazdów, a także ich nieprzemijającą popularność i kultowy status wśród fanów motoryzacji.

Gry i zabawy sportowe prowadzone przez X-treme fitness

Podczas wydarzenia z okazji Dnia Dziecka przy Forcie Prusy, firma X-treme fitness poprowadzi ekscytujące gry i zabawy sportowe dla najmłodszych uczestników. Dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach, takich jak sprinterskie wyścigi, rzuty do celu czy zręcznościowe slalomy.

Doświadczeni trenerzy X-treme fitness zadbają, aby zabawa była nie tylko pełna energii, ale również bezpieczna i dostosowana do możliwości każdego dziecka. Będą oni uważnie nadzorować przebieg rywalizacji, wspierając uczestników i motywując ich do jak najlepszych wyników.

Oprócz sportowych wyzwań, dzieci będą mogły także wziąć udział w zabawach integracyjnych i grach zespołowych, które rozwiną ich umiejętności współpracy i komunikacji. Cała impreza będzie pełna uśmiechu, radości i zdrowej rywalizacji.

Data i godziny wydarzenia

01.06

Dzień

Wydarzenie odbędzie się w Dniu Dziecka, 1 czerwca 2024 roku.

14-19

Godziny

Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 19:00.

Fort Prusy będzie miejscem, gdzie w Dniu Dziecka 1 czerwca 2024 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Otwarcie Wieży Ciśnień, jedna z większych atrakcji fortu, będzie połączona z imprezą dedykowaną najmłodszym gościom. Dzieci i ich rodziny będą mogli cieszyć się licznymi atrakcjami od godziny 14:00 do 19:00.